Information from shihan Antonio Pinero (9th dan) – KWF President, about war situation at Ukraine and European Kyokushin Championship.

Tranlation from english to Ukrainian:

Звернення Президента KWF Антоніо Піньеро
ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУСИН (KWF)
Іспанія, 12 березня 2022
Шановні члени KWF, сіхани, сенсеї, семпаї та всі послідовники кіокусін, прямо зараз світ зіткнувся із трагічною ситуацією. Ніхто не хоче війни в Європі. KWF проти цієї війни, як і решта.
Сосай Ояма через кіокусин хотів сприяти миру в усьому світі, утримуючись від світової політики. Ми несемо відповідальність за цю спадщину. Ми робимо це, тренуючись разом, організовуючи міжнародні чемпіонати та пізнаючи кіокусин таким, яким він має бути. Все це обмежується нинішньою війною між Україною та Росією. KWF буде дотримуватися прийнятих міжнародних санкцій.
Чемпіонат Європи, який планувалось провести в Україні, переноситься. У червні KWF буде ухвалено рішення про проведення Чемпіонату Європи 2022 року.
Ми розуміємо, що це стосується багатьох наших спортсменів кіокусін, і сподіваємося, що ці жахливі події закінчаться якнайшвидше.
Насамперед, наші думки з українським народом та всіма, хто стикається з особистими стражданнями підчас цієї війни.
Давайте залишатися на зв’язку, поважати один одного і стежити за тим, щоб наш кіокусин залишався чистим на згадку про сосая Масутацу Ояму. Як казав нам сосай: “Завжди ставтеся, один до одного з повагою і живіть відповідно до “духу бусідо”, тому що ці правила були створені заради миру та дружби”.
З повагою,
Антоніо Піньєро